Orchidea.org.pl

Lifestyle i Zakupy, Dom i Ogród, Moda i Uroda

Dla fanów analogowych rozwiązań
Lifestyle

Dla fanów analogowych rozwiązań

Tradycyjne fotografie wciąż posiadają szerokie grono zwolenników. Cenią sobie oni ich materialną formę, nieco nostalgiczny charakter oraz możliwość obejrzenia ich w dowolnie wybranym momencie, bez konieczności dysponowania potrzebnym do tego urządzeniem elektronicznym. Wywołane zdjęcia jesteśmy również w stanie przechowywać w ciekawy sposób.

Połączyć funkcjonalność oraz walory estetyczne

Obecnie standardowe albumy posiadają wiele interesujących alternatyw. Można wybierać spośród rozmaitych rozwiązań, a szczególnie ciekawym z nich są produkty wykonane z drewna. Ten ponadczasowy materiał przywodzi na myśl solidność, klasę oraz prezentuje się nienagannie w zestawieniu z rozmaitymi elementami. Ręcznie robione, drewniane pudełko będzie więc nie tylko przykuwającą wzrok dekoracją idealnie wpisującą się w charakter każdego wnętrza ale również zapewni swojej zawartości stosowną ochronę przed:

  • kurzem
  • wodą
  • promieniami słonecznymi
  • zwierzętami

Tego rodzaju akcesoria są dziś dostępne w wielu wersjach kolorystycznych. Posiadają standardowy kształt kwadratu albo prostokąta, bądź nieco bardziej oryginalny – koła, serca, gwiazdy. Zamknięcie na zatrzask, kłódkę lub zwyczajne wieko pomaga utrzymać wszystkie fotografie w odpowiednim miejscu. Warto podkreślić, że pudełko na wiele zdjęć wspaniale sprawdzi się jako prezent wręczony bliskiej osobie, kontrahentowi bądź klientowi. Jest bowiem gustowne, praktyczne i eleganckie.

Dobrze znane przedmioty w nietypowym wydaniu

Wyjątkowo zachwycającym pod względem estetyki i pomysłowości produktem są drewniane koperty. Zmieści się w nich kilkadziesiąt fotografii, a opcja personalizacji umożliwi naniesienie na ich powierzchnię logotypu firmy, inicjałów bądź kilku krótkich słów podziękowania. Całość zaprezentuje się niezwykle szykownie. Czy możliwe jest zachowanie balansu między nowoczesnymi technologiami i cyfrowymi plikami a tym, co namacalne? Jak najbardziej! Taki rezultat osiągniemy przechowując zdjęcia na nośniku USB. Warto zaopatrzyć się w ten drewniany, który odrobinę przypomina efektowny brelok do kluczy. Bez trudu podłączymy go do komputera, zyskując tym samym możliwość pracy ze zdjęciami lub cieszenia się chwilami relaksu spędzonymi na ich oglądaniu. Pendrive również będzie doskonałym podarunkiem, gdyż podobnie jak w przypadku pudełek oraz kopert, ręczne wykonanie czyni go dopracowanym w najdrobniejszych szczegółach. Stworzone przy pomocy tego surowca produkty umiejętnie łączą w sobie funkcjonalność oraz imponujące walory wizualne.