Orchidea.org.pl

Lifestyle i Zakupy, Dom i Ogród, Moda i Uroda

Dom Zakupy

Jaka suszarka na pranie sprawdzi się do małego mieszkania?

Niewielki metraż ogranicza pole do manewru – także w zakresie zakupu odpowiedniego wyposażenia do mieszkania. W przypadku tego typu przestrzeni dużym wyzwaniem jest również wygospodarowanie miejsca do suszenia ubrań. Warto wiedzieć, która sprzęt idealnie sprawdzi się w przypadku małego mieszkania.

Suszarka ścienna

Model dedykowany jest niewielkim powierzchniom lub otwartej przestrzeni. Drążki składanej suszarki rozsuwają się o określoną odległość, w zależności od potrzeb danej osoby i dostępnego miejsca. Niewielka szerokość umożliwia zamontowanie sprzętu na ścianie nad pralką. Suszarka stanowi idealne rozwiązanie dla posiadaczy małego mieszkania. Większość modeli wykonana jest z solidnego materiału, odpornego na niekorzystnie oddziaływanie warunków atmosferycznych. Na suszarce można rozwiesić bieliznę lub ręczniki. Delikatna budowa drążków sprawia, iż na ubraniach nie tworzą się zagniecenia. Produkt dostępny jest na stronie internetowej https://www.leifheitsklep.pl/,

Suszarka na wannę

Sprzęt tego typu zajmuje bardzo mało miejsca. Skrzydła suszarki można ustawić w wielu pozycjach, w zależności od dostępnej przestrzeni oraz szerokości wanny. Model idealnie sprawdzi się do usuwania nadmiaru wody z delikatnych ubrań. Suszarka nad wanną to świetny pomysł dla osób, mieszkających w lokalach wykończonych panelami, ponieważ delikatne podłogi źle reagują na wilgoć. Sprzęt nie zajmuje wiele miejsce i w łatwy sposób można zmieniać jego ułożenie.

Suszarka pionowa

Pionowy model klasycznej suszarki idealnie sprawdzi się w niewielkich pomieszczeniach oraz ciasnych kabinach prysznicowych. Sprzęt może mieć dużą powierzchnię suszenia, niemal tak dużą jak przy poziomych suszarkach. Model wieżowy zajmuje pionową przestrzeń, a jego konstrukcja opiera się na formie wielokąta. Suszarka składa się z kilku odrębnych poziomów. Po złożeniu  sprzętu można go  włożyć w kąt między meblami.

Mała przestrzeń nie stanowi dużego ograniczenia dla wysuszenia prania. Trzeba jednak pamiętać o odpowiednim zagospodarowaniu dostępnego miejsca. Na rynku dostępne są również specjalne suszarki, dedykowane właścicielom małych mieszkań. Wybór odpowiedniego rozwiązania zależy jednak od preferencji danej osoby.